| cosminbit a întrebat:

Sal daca ati fi in locul meu nu conteaza bani ce ati prefera Samsung galaxy s4 sau iphone 5?

8 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! As alege Samsung galaxy s4.o zi frumoasa sa ai

| supermamici a răspuns:

Samsung Galaxy S4. De ce? Uite aici o comparatie intre cele doua, inclusiv de performante si preturi: http://timez.ro/......e-preturi/

| OhGodWhy a răspuns:

S4 si stii de ce in primul rand este mai rapid, marimea mno e bun poate un pic prea mare dar nu am o problema cu asta.In plus Samsung All the way!

| vladelvis a răspuns:

Normal ca Samsung galaxy s4, nu poti compara un telefon din 2012 cu unul din 2013, s4 are ecran full HD, si mai multi senzori! Eu as alege S4

| andreeamihele a răspuns:

Samsung Galaxy S4, normal.

| NCN a răspuns:

Galaxy s4 iphone e prea comerceal il vezi peste tot si incepe sa de-a in fail deci galaxy.

| Ionescu_Baetica_Petre_1999 a răspuns:

Samsung Galaxy S4 e mai tare mai ales ca vine cu android 4.2.2

| eddie20 a răspuns:

Samsung, dar mai bine iti faci provizii de whiskey pentru un an.