| Bitlan_Ionut_1995 a întrebat:

Sal TPU. Am nevoie de ajutor.an un telefon Samsung galaxi si can activez WIFI in da fix asa: conectare conectarex3... apoi conectat deconectat! Si nu stiu ce sa fac. Am resetat telefonul am incercat orce!

FUNDA!:-)

Răspuns Câştigător
| Cosmin2893 a răspuns:

Încearcă o resetare a telefonului și apoi al routerului vezi că în spate la router ai un buton care are semnul ON/OFF apasă pe el dacă tot așa îți face ai o problemă cu setările din router da-i resetare la router și apoi încearcă să te conectezi. Baftă!
Sper că țe-am fost de mare ajutor?