| androidname a întrebat:

Am o intrebare, vreau sa imi iau un iphone5.Acum am un Samsung s4.Ce parere aveti, merita?

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

Din optiulile astea, mai bun e s4, mai bine iti iei Samsung s5, daca vrei ceva mai bun. Deci nu merita.

9 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

NU!

| vladv26 a răspuns:

Eu zic sa iti iei iphone 5, Samsung e made in china, pe cand iphone e made in california, dar asta depinde de tine ce iti doresti tu, ce iti place mai mult gandeste-te, informeaza-te si e alegerea ta

| Miuletz a răspuns (pentru vladv26):

Made in china si iphone se sparge mai repede rolling on the floor)

| Raulikaaa a răspuns:

Depinde de tinehappy

| AmD a răspuns:

Nu prea cred... daca consideri ca actualul tau telefon este bun, mai bine il pastrezi! Asta este parerea mea!
:♥☺

| JustaGirl99999 a răspuns:

Doar daca iti iei iphone 5s sau eu te sfatuiesc sa astepti pana sa apara iphone 6.

| Victorashzz a răspuns:

Astfel de intrebari nu ar trebui puse deoarece provoaca reactii urate din partea anumitor useri care sunt fani Android sau fani iOS, sincer eu prefer 5S-ul inainte de el am avut SGS5 si nu mi-a placut doar ca era prea mare telefonul, intr-adevar se misca excelent in aplicatii, dar totusi... prea mult plastic, acum depinde de gustul fiecaruia, multi comteaza aiurea despre Iphone cu toate ca nu au avut unul si invers! Urmareste tutoriale si vei vedea! Cat despre alegerea ta, as alege iphone 5 si i-as face jailbreak!

| Andrei_Ovidiu_1994 a răspuns:

Ce fac americani, coreeni nu o sa faca niciodata deci iti dai seama ca e mai bun iphone 5 decat Samsung

| Miuletz a răspuns (pentru Andrei_Ovidiu_1994):

Nu zau? documenteaza-te "Domnule", fii mandru ca te fac asa, toti suntem oameni, acuma ca sunt americani nu inseamna ca sunt cei mai buni, americani de fapt sunt cei mai sa nu zic cum oameni (majoritatea), iphone 5s fata de Samsung 5 este mai slab:Samsung 5 are o calitate mai buna prin culorile sale vii, are procesor mai bun si mai multi gb ram, o camera mai buna, acuma sa nu zici "telefon cat tableta" este cam cat s4 si telefoanele sunt performante pentru jocuri, ca asa iti poti lua si un iphone 2-3 etc, pe un telefon mic nu te poti juca, sa nu mai adaug ca bateria de la s5 dureaza mai mult, deci ifan-ule te sfatuiesc sa te documentezi, iphone a ajuns unul dintre cele mai proaste telefoane (nu am zis cel mai prost, si daca vrei sa imi reprosezi ceva astept dovezi, nu doar vorbe de la unul care a folosit doar iphone, eu le-am incercat pe ambele si la ce pret are iphone5... nu merita pur si simplu)