| iflroin1999 a întrebat:

Sal TPU am o problema cu tefeonul mai precis cu bateria cand vrea poate sa tina si doua zile jucandu-ma incontinu sau stand pe internet alteori in jumatate de ora se descarca daca ma joc in continu. Va rod ajutati-ma ce pot face sa tina bateria? Mentionez ca am incercat cu oprirea aplicatiilor, am loat doua aplicatii pentru marit viata bateriei nu a functionat. VA ROD AJUATIMA DUA FUNDA!

5 răspunsuri:
| dofmarius a răspuns:

Softul e de vina, puneti firmware nou si ar trebui sa te tina. Bafta

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai ce face. Orice ai descarca la fel se va intampla. Daca tu stai pe jocuri asa se va intampla mereu.

| iflroin1999 explică (pentru darrio2007):

Dar nu inteleg de ce asa repede se descarca. am un prieten caruia ii tine bateria cate 3 zile si se joaca mereu la scoala pe el

| darrio2007 a răspuns (pentru iflroin1999):

Ce telefon are? Poate are Nokia.Se stie ca sunt bune in privinta bateriei.Nici pe mine nu ma tine mult bateria.Am un Mini.

| iflroin1999 explică (pentru darrio2007):

Nu are Nokia are un telefon hawei.