| iflroin1999 a întrebat:

Am o problema cu telefonul (Vodafone smart 2) mi-am loat de pe net doua jocuri si le-am bagat in telefon cu cabl ude date. Am card de 2 G si mai am liber 1G iar memoria interna mai este libera 28mb. Jocurile se instaleaza pe card dar cand dau pe el sa il instalez imi spune ca memoria interna pentru salvarea aplicatiilor este aproape plina si sa mai golesc din ea. Dar nu am ce goli pentru ca am doar cateva jocuri iar ce imi ocupa memoria interna sunt aplicatiile care nu pot fi sterse din telefon si nu pot si mutate nici pe card. Va rog ajutati-ma ce pot face ca sa instalez jocurile?

5 răspunsuri:
| Sarudman a răspuns:

Se scrie luat nu loat geniule...

| iflroin1999 explică (pentru Sarudman):

Ete na mai greste omu

| iflroin1999 explică (pentru Sarudman):

Ete na mai greseste omu

| Aloo123 a răspuns:

Salut! Poate ca acele jocuri pe care tu le-ai descarcat sunt prea mari si telefonul nu le suport, incerca cu un joc mai mic si vezi ce se intampla, sper ca ti-am fost de ajutor

| iflroin1999 explică (pentru Aloo123):

Nu sunt prea mari au doar 6 mb