| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu intrebare daca se poate sa ma ajute cineva. Vreau sa imi cumpar un telefon( smartphone happy ) care sa mearga chiar bine de la A la Z si care sa nu depasesca cel mult 1400 ron sau 1500 numai daca chiar se face diferenta si un 100 ron face cat "1000" sper ca ma intelegeti. Mi-as dori raspunsu de la cei care utilizeaza sau au folosit telefonul pe care mil recomanda. Eu ma in gand un Samsung A5. daca are cineva imi poate da pari si despre asta. MULTUMESC ANTICIPAT. FUNDA!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| Ioana_Emma_1996 a răspuns:

Hey! eu am pus o intrebare acum cateva secunde! Eu iti recomand un iphone 4 de pe okazii.ro pentru ca eu am iphone 4 de pe okazii.ro si merge perfect de la A la Z! Este Apple original si l-am luat cu 400 lei! Este perfect! Are selfie si blitz! Este super elegant si incape in buzunare! Eu pe asta ti-l recomand! Acum de gusturile tale! Eu sunt fata si am iphone 4 negru! Ambele sunt frumoase si elegante! Si alb si negru!