| CrazyM4x a întrebat:

vreau sa fac un abonament la Orange, si sa imi cumpar un telefon mai bun. ( Pana in 1400-1500 lei pret la liber). Ce mi-ati recomanda? Eu imi doresc de la un telefon GPS foarte bun, autonomie decenta (sa tina macar o zi), sa nu aibe ecran mai mare de 4, 3 in, pentru ca dupa e prea mare, si sa mearga ceva aplicatii pe el. M-am gandit la un Samsung galaxy s3 mini pe albastru. Ce altceva imi recomandati? Iau in calcul serios un telefon cu windows, deoarece imi place putin mai mult ca androidul, dar cel mai probabil tot android o sa iau.

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

LG optimus l9 are bateria mai mare ca s3 mini

| CrazyM4x explică (pentru Vvistula):

Dar mi se pare prea mare. Si eu m-am gandit la el.

| Vvistula a răspuns:

Si e mai bine ai o claritate mai buna plus ca ti-am zis bateria este mai buna

| Predator30 a răspuns:

Incearca cele de la Allview p4 sau p5 sunt foarte bune...

| pLeX a răspuns:

Nu se merita abonament sub nici o forma. mai bine i-a un telefon la sh.

| emmyl a răspuns:

Abonamentul nu-ți permite așa multe libertăți ca pre-pay. Și nici așa multe opțiuni.

| CrazyM4x explică (pentru emmyl):

Abonamentul il fac numai ca sa cumpar telefonul, cartela i-o dau lui tata.

| LunaLovegirl a răspuns:

S3 mini