| Florian20405 a întrebat:

Am si eu o replica iphone 5.Intru bine pe net cu 3G-u ...intru sa ma conectez pe facebook sau pe un site important precum autovit si imi zice memorie insuficienta!
Ce trebuie facut... Funda garantat!

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Daca ai parte de o memorie flash de cativa kb poti schimba si mama browserului.
E copie pe baza de android sau pe baza de symbian java?
Daca ai memoria flash mica nu poti sa ii faci nimic
daca ai memorie destul de mare schimba browser-ul

| Florian20405 explică (pentru panther2007):

IOS e big grin schimb acum setarile de la net poate o fi de acolo thinking big grin.

| panther2007 a răspuns (pentru Florian20405):

Mai din cate stiu eu replica de Iphone 5 e pe android sau symbian nicidecum pe IOS dar daca tu zici nu te contrazic

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Schimba browserul cu care intri pe internet.

| Florian20405 explică (pentru horia2012):

Adica alea ...proxy si chestiile alea?happy scuze nu prea ma pricep la telefoane laughing ai funda

| horia2012 a răspuns (pentru Florian20405):

Nu. Programul cu care intrii pe internet. Firefox, Opera...

| TheLittleCurious a răspuns:

Replicile nu sunt bune de nimic. Am avut si eu un 4s replica si tot asa zicea. Nu recomand deloc replicile. Scrie pe spate ca are 32 de gb si de fapt are doar 10 mb. Are si un prieten de-al meu si ii merge tot aiurea.