| anyhylator a întrebat:

De ce cand intru pe internet imi zice memorie insuficienta si nu mai pot sa navighez pe net. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Memorie insuficienta= ai memoria calculatorului/telefonului,, plina ochi''. Sterge cateva poze sau 1-2 melodii si dup' aia merge. de preferat e sa ai mereu memoria pe jumatate goala, ca sa iti primeasca repede comenzile si sa nu astepti sa se incarce google-ul precum baba asteapta sa i se deschida ochii mosuluilaughing

| SinfulDesire a răspuns:

Partitia pe care ai windowsul trebuie sa aiba saptiu liber pentru downloadul pagini web care incerci sa o vizitezi

Win XP recomandat: 300mb
Win 7: 500mb
Win 8: 1GB

| anyhylator explică (pentru SinfulDesire):

Ba nu vedeti mai categoria? (telefonie)
Asadar este net pe telefon nu pe pc.

| cristi_6245 a răspuns:

Una dintre solutii ar fi sa iti reinstalezi windowsul, iar daca nici asa nu o sa-ti mearga sunai pe cei de la internet!

| anyhylator explică (pentru cristi_6245):

Ai vazut categoria? ( telefonie)
internet pe telefon nu pc. Oricum ai vot.