| mikynelu a întrebat:

Salut TPU, cand primesc sms mi se lumineaza ecranul, cum sa anulez treaba asta? Am tot intrat prin setari dar nu am gasit...samsung A54.

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pur și simplu așa se întâmplă la Samsung și chestia asta e veche, însă nu toate telefoanele au chestia asta, de exemplu Xiaomi.
Dar chiar și așa, limitat în ce sens? Se aprinde ecranul sau apar niste luminițe pe lateral?

| mikynelu explică (pentru Hyperion7):

Se aprinde ecranul...

| Hyperion7 a răspuns (pentru mikynelu):

Din păcate n-am găsit vreo setare pe net in acest sens.

| mikynelu explică (pentru Hyperion7):

Stiu.si eu am cautat si am crezut ca poate cineva pe aici s-a mai intalnit cu problema asta si a rezolvat o...mersi

| Alex4322 a răspuns:

Mikynelu Ce înălțime ai?

| mikynelu explică (pentru Alex4322):

Daca raspunzi la subiect raspunde. daca nu taca ti fleanca