| orosdoru a întrebat:

Sal TPU.Cum pot muta o aplicatie de pe telefon pe card la telefonul Orange Pasadena? Inafara sa imi modez cardul pe linux alta varianta nu este? Un ghid pas cu pas mi-ar trebui. FUNDA URGENT!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu am gasit o aplicatie AppMgr III pe Magazin Play.Dar nu poate muta orice aplicatie.Incearca-l totusi.

| MrEvil89 a răspuns:

Ar trebui sa ai optiunea copiere si mutare si sa o alegi pe care vrei dar stiu ca aplicatiile nu prea merg copiate, mutate, expediate via bluetooth

| orosdoru explică (pentru MrEvil89):

Nu este vorba despre expediere via bluetooth, este vorba ca vreau sa imi mut o aplicatie din telefon pe cardul de memorie printr-un program fiindca din optiunile telefonului nu pot.

| MrEvil89 a răspuns:

Nu se pot face si daca se pot sunt putine cazuri.majoritatea cazurilor nu permit din motiv de copyright.