| AlexrAul456 a întrebat:

De ce mi se blocheaza pentru o fractiune de secunda majoritatea jocurilor Android? Am un Galaxy S3 mini si asa imi face la majoritatea jocurilor,mi s-e blocheaza jocurile pentru o minisecunda.La Subway Surfers,de exemplu,cand ma feresc de un baraj,pac! mi se blocheaza, un fel de lag micut (cum ar fi o pierdere de FPS).Am vazut pe youtube ca Subway Surfers merg bine jocurile pe acest telefon.Stie cineva de ce?

1 răspuns:
| Lindoro a răspuns:

Instaleaza-ti programul advanced task killer si cu ajutorul lui vei inchide aplicatiile ce ruleaza aiurea.