| iflroin1999 a întrebat:

De unde as putea descarca tenple run 2 sau temple run 1? Inafara de google play pentru ca acolo nu-l gasesc am cautat o groaza. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Maxymo a răspuns:

Daca ai android ca sistem de operare...nu trebuie neaparat sa iei dupa google play, mai exista un market in care poti lua totul free chiar si ce este cu plata pe google play, se numeste Blackmart Aplha...il cauti pe google si il instalezi in telefonwinking

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut iarasi!
Nu trebuie sa ai Android v4 ICS, merge foarte bine si pe Gingerbread - poate ce vroia sa zica el este ca merge mai bine pe ICS.dar si pe 2. 3merge!
Daca nu iti apare, ti-am spus, probabil nu ai instalat FlashPlayer pe telefon...si fara Flash nu poti sa joci Temple Run! Si eu am incercat asta, mi-am luat Si TR1 si TR2 si la ambele mi-a dat 'App not responding'..nu ai ce sa faci!

| Mihai198 a răspuns:

Ai nevoie de android 4.0 ca sa-l iei altfel nu o sa-ti mearga niciodata si mai trebuie sa ai si telefonul compatibil cu google play.

| iflroin1999 explică (pentru Mihai198):

Telefonul este compatibil cu google play (cred), dar nu cred ca pentru temple run 1 trebuie android 4.0 pentru ca un prieten are android 2.3.6 si are temple run iar eu am android 2.3.7.