| Toma12456 a întrebat:

Fiindca inca nu mi-am luat un telefon nou trebuie sa ma decid ce sa imi iau. Deci am nevoide de ajutorul vostru sa imi dati exemple de smartphone-uri cu android 4.1. si ecran mai mare de 4 inch.

Răspuns Câştigător
| RELIABLE a răspuns:

Samsung galaxy note 2 e perfect si e cel mai performant phablet (telefon- tableta) din lume.
procesor quadcore
ram 2gb
ecran 5, 5 inch.

2 răspunsuri:
| VittorioV a răspuns:

Ce zici de un Samsung Galaxy S3 Mini? Sora mea il are de la Craciun si inca merge ca abia scos din cutie.Si daca nu iti place poti sa cauti aici :http://telefonultau.eu/