| Em1neM a întrebat:

Sal TPU, mi-am cumparat o cartela cu numar de 5 uero
si vreau sa transfer creditul de pe ea, am incercat cu *100# si nu merge, va rog frumos sa ma ajutati, va dau funda, ce vreti

Răspuns Câştigător
| nice67 a răspuns:

Da, sorry! happy Stiu ca iti doresti dar nu se poate. Creditul initial (prima reincarcare de pe o cartela ) nu se poate transfera. sad (Daca tot vroiai sa-l transferi de ce n-ai reincarcat nr respectiv?hee hee Tot acolo ajungeai, diferenta de cativa leistraight face )

6 răspunsuri:
| Athée a răspuns:

Mergi la Vodafone/cosmote/etc si intreaba care e problema.
Bafta.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Incearca de mai multe ori, e posibil sa nu fie disponibila trasferarea pentru moment

| Em1neM explică:

Euro* pardon

| mihaituneup a răspuns:

Desi ti-ai dori ca cineva sa iti spuna ca da este o metoda prin care sa faci asta eu iti spun ca nu se poate transfera creditul decat dupa ce faci o reincarcare a acelei cartele.

| balint20 a răspuns:

*444*suma de euro de transferat*numarul de telefon#
pentru cosmote

| Nicolae44 a răspuns:

*120#, 2, 2 apoi te descurci insa doar 4 poti transfera pentru ca 1 trebuie sa ramana. In Vodafone merge cum am zis eu dar nu ai specificat ce retea este.