| Edy1213142 a întrebat:

SALL.Am si eu telefonul Alcatel ot 710 si nu stiu unde sunt jocurile care ma poate ajuta dau funda:X::X:X

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In meniul telefonului.La jocuri.Sau la aplicatii.

| Daniel31 a răspuns:

Te duci la meniu, ar tebui sa fie acolo, iar daca nu ai niciunul va trebui sa le descarci si sa le instalezi.

| GabrielDumitrascu a răspuns:

Apesi pe mijlocul telefonului intri aplicatii si undeva trebuie sa scrie Games, si ai un joc cu un fel de maimuta care trebuie sa zboare peste niste pereti iar al doilea este de razboi, sper ca te-am ajutat, funda?