| AndreiKQ a întrebat:

Sall, am un telefon (j7 2017) care a fost a tatalui meu (4luni)Pe el il tinea bateria 2-3 zile. Acum3-4 zile mi am instalat un joc de pe magazin play (critical ops) si constant ca nu prea ma mai duce bateria, adica daca stau pe el mai mult, nu cred ca ma mai tine 1 zi, in primele zile ma tinea 2 zile la utilizare normala.E de la joc sau telefon, tin sa mentionez ca nu i as da resetare big grin

Răspuns Câştigător
| Ilie_George_1988_BpJm a răspuns:

Normal ca jocul consuma baterie berechet, se poate duce si in cateva ore, depinde de performanta jocului. In principiu eu am avut j7 si am fost multumit de el, 2 zile la baterie lejer. In plus aproape tote jocurile au inceput sa ceara conexiune internet pentru a le juca, ceea ce consuma iarasi baterie, cu atat mai mult daca e o conexiune wireless. Funda?

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Etse J7.nu ar trebui sa ai multe asteptari de la un astfel de tel...N-ai decat sa incerci o resetare, din moment ce nu avem suficiente detalii ca sa ne dam seama care-i problema.