| Xmna a întrebat:

Sall am un telefon Nokia Asha 311 si in afara de angry bird nu merg jocuri care sa se vada cat de cat mai bine as putea sa iau un program sau ceva in care sa imi mearga sa iau jocuri mai misto gen temple run, surfers, etc daca da cum?

2 răspunsuri:
| Butnaru_Cristi_1997 a răspuns:

Cauta pe internet jocuri java(pe pc) si prin intermediul unui cablu de date instaleazale pe telefon iar trebui sati mearga.Doar ca s-ar putea sa iti trebuieasca sa ai instalat Nokia pc-suite.mult noroc!

| vlad444 a răspuns:

Depinde de android de obicei telefonul tau are sist. de operare Windows