| Apocalipsa22 a întrebat:

Sall care telefon e mai bun HTC One M7 sau Huawei P8Lite as vrea sa stiu care e mai bun in performanta si Display. Funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei P8 Lite deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&&idPhone1=5313&idPhone2=7201

Toate cele bune!

5 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

One M7 e cam vechi si cam depasit.
Totusi nu cred ca are probleme in a duce vreun joc fara lag!
Deci daca il iei second la un pret bun de 600 lei merita. Eu l-as lua.
Dar Nou mai mult merita Huawei. Bafta

| heAdgN a răspuns:

P8 clar. Nu se mai merita M7.
Iti spun sigur ca e mai calumea p8 decat m7.

| Andreea555012 a răspuns:

Nu am avut unul din aceste telefoane si nu cunosc pe nimeni care sa aiba vreunul din modele. Parerea mea este sa cauti fircare telefon in parte pe internet si apoi sa le compari.

| Apocalipsa22 explică:

Si eu ma gandeam la P8 lite am gasit la 700 lei nou mersi tuturor

| Anonima69Sexylove a răspuns:

Dupa parerea mea, HTC este mai bun!winking