| DjYull a întrebat:

Sall cine imi poate spune cat costa un Samsung galaxy tab 2 de 7 inch? sa fie noua. plzz funda!

Răspuns Câştigător
| MHems a răspuns:

Bună! Samsung Galaxy Tab 2 de 7 Inchi, 16 GB costă 1.050 lei adică 10 milioane 5 sute ( Lei Vechi ). Iar Samsung Galaxy Tab 2 de 7 Inchi, 8 GB costă 1.670 lei adică 16 milioane 7 sute ( Lei Vechi ).

4 răspunsuri:
| DjYull explică:

Kitty am inteles dar dc ala cu 16 gb costa mai putin si ala cu 8 gb mai mult? nu trebuia sa fie invers? si ce 16 si 8 gb la ce se refera daca imi zici si asta promit funda :d plzz love struck

| selfie a răspuns (pentru DjYull):

La 1670 lei vroia sa zica ca e de 10 Inchi. Gb se refera la memoria tabletei.

| DjYull explică:

Kitty dc ala cu 16 gb costa mai putin si ala cu 8 gb mai mult? adica nu trebuia sa fie invers? si 8 gb si 16 gb la ce plzz daca rasp dau funda