| Sain_Catalin_1991 a întrebat:

Sall! de curand am cumparat un gps,, mio spirit 680,, NU ESTE PREVAZUT CU SLOT pentru CARD, deci are memorie interna,
problema este ca atunci cand il pornesc apare secventa aia cu, T6XXNOAV.R01.2312.STF.00456,.dupa aceea imi zice

APLICATION EROR
APPSTARTUPSEC.EXE encoured a serious error and must shut down si pe deasupra nu il mai recunoaste nici pc-ul
MA POATE AJUTA CINEVA?

2 răspunsuri:
| CristiT a răspuns:

1.Returneaza-l
2.Este o problema de software.
3.Returneaza-l
4.Dupa ce l-ai returnat iesi din magazin inceeeeet. happy

| Sain_Catalin_1991 explică (pentru CristiT):

Pai decat sa-l duc in Italia inapoi, mai bini cumpar altu... k nici astia de la electronicsservice caracal nu-l pot repara