| caus3lov3ya a întrebat:

Sall deci am luat un router si ma intrebam daca pot prinde semnal wireless si pe telefon.Asa si daca da asta inseamna ca nu platesc nimic la vdf si cum pot seta acest lucru in telefon caci am pagina de pornire la vdf si vreau doar sa prind semnal acasa sa nu am legatura cu ei dar nu stiu cum sa setez am un Samsung gt-s3650.Dau >funditaaabig grin

Răspuns Câştigător
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Merge si pe telefon si nu vei plati nimic, despre pornire incearca la setari.

| caus3lov3ya explică (pentru Anonimuuuussssss):

Mda acum mi-am dat seama ca e codat in vdf. e posibil sa nu mearga din cauza asta?

| Anonimuuuussssss a răspuns (pentru caus3lov3ya):

Da