| Adytzu6758 a întrebat:

Sall mi-am luat un telefon nou(Alcatel onetouch) si am incercat sa ma connectezz la mess de pe el, m-am conectat apoi a 2 a zi mam conectat la mess de la PC si numai aveam niciun contact in lista toate se salvasera in agenda telefonului, iar acum in fiecare zi gasesc contactele de la mess sterse chiar daca nu mam mai conectat la mess de pe telefon.Stie cineva cum o rezolv

1 răspuns:
| rafaelos99 a răspuns:

Nu poti. Am avut si eu Alcatel OT si tot la fel mi-a facut. E procesorul foarte slab.