| Vampiroiul a întrebat:

acum vreo cateva zile vorbeam cu o persoana pe wapp cand la un moment dat ii trimiteam mesaje dar nu le mai putea vedea, acum patesc la fel ii trimit mesaj dar nu ajunge la destinatie de la ce poate fii ati patit si voi daca da ce ati facut?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Inchide telefonul si repornestel, o fi ori ceva din telefon, ori nu i ai facut tu actualizari, ca asa se face ca sa ai toate aplicatiile ok.

1 răspuns:
| NicusorClaudiu17 a răspuns:

Poti încerca să reinstalezi Wapp-ul sau cum a spus si Cristi, să actualizezi aplicația.