| RedSprite a întrebat:

Am iPhone 4S si mi-am instalat Snapchat.Am invitat un prieten din agenda.Am primit nu stiu cum, mesaje nelimitate care pot sa i le trimit respectivului dar pe iMessage. Daca vreau sa ii trimit altcuiva un SMS nu merge.Cum am facut chestia asta.Am Cydia daca are vreo legatura.Sau cum o mai pot face?

1 răspuns:
| LauR57 a răspuns:

Deci inteleg ca, tu ai trimis unui prieten un mesaj, care si el are aplicatia. Si a mers. Ai trimis altcuiva care nu are sa unu stii sigur daca are aplicatia si nu a mers? Pai asta e logic ca e de la el. Nu are el aplicatia.