| Robert96Ares a întrebat:

SAll TPU:
Am nevoie de ceva ajutor dupa un tutorial de pe youtube mi-am facut iphon-u 4 jailbroken dar faza e ca dupa ce am terminat tot imi lipseste Music Player-u din telefon straight face daca stiam mai bine il lasam asa Ceva ajutor pls?

4 răspunsuri:
| LilGh0st a răspuns:

Poti cauta programe in App Store, sau Installous.

| YoYoYo13 a răspuns:

Ia stai putin Wtf ti-ai facut un telefon!? Si Iphon ma? straight face

| valentino52 a răspuns:

Cu ce program ai facut jailbreak? Nu am auzit sa dispara music player-ul dar in orice caz poti downloada si altele din AppStore gratis.

| Robert96Ares explică:

Mda in fine am rezolvat-o da pana la urma am dat de alte 1000 erori am sa renunt la jailbreak da nici nu pot cami da alta eroare cand vreau sa dau restore laughing)