| SkyKh0aS a întrebat:

...Am o problema,am Samsung galaxy mini, iar cand bag cablul de date nu-mi apare nimic conectat in my computer, dar in dreapta jos imi zice ceva de o eroare

Răspuns Câştigător
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Incearca in alta mufa USB, daca nu merge, incearca cu alt cablu si da optiunea corespunzatoare pe ecranul telefonului.

| SkyKh0aS explică (pentru alexclaudiu2003):

Ai avut dreptate am bagat mufa la spate si a mers big grin

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ok.Si ce zice in eroare? Ca tot telefon de asta am si eu.La mine merge fara probleme.

| PrinceOf a răspuns:

Si eu am patit trebuie sa iti descarci driver usb de pe net pentru Samsung galaxy mini si o sa mearga. Funda?