| DrTerrible a întrebat:

Am o problema cu acel messenger al facebookului care te pune obligaoriu sa il descarci de pe magazin play mai nou ca sa poti vorbi, mi-am facut uptdate la telefon la android 5.0.1 si imi merge foarte greu messengeru, se blocheaza din 2 in 2 minute cand tastez cu cineva. Am mai vazut la comentarii pe magazin play ca a mai fost intampinata problema asta. Telefonul meu e HTC m8.Stie cineva cand se va repara problema sau ce as putea face?

3 răspunsuri:
| mihaitacelmare a răspuns:

Se va repara curand, tot timpul se actualizeaza daca are cineva probleme, ori astepti ori iti pui versiunea anterioara de android big grin

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Sau pur si simplu folosesti de pe calculator si iti dezinstalezi!

| DrTerrible explică:

Ca sa pun versiunea anterioara de android trebuie rutat telefonul si e complicat, Camelia decat sa dai astfel de sfaturi mai bine nu da deloc.