| DaniBoss49 a întrebat:

Am o problema cu telefonul: incerc sa pun poze in calculator da cand conectez USB nu-mi apare nimic. Inainte imi aparea da acu nu stiu ce are. Funda celui care imi zice cum sa fac sa pu poze sau sa-l repar fara bluetot

1 răspuns:
| AnonimGenn a răspuns:

Du-l la un service! Sunt 2 cazuri, ori l-ai scapat pe jos si s-a stricat ori este o problema cu usbul, daca nu te rezolva la service este o problema cu calculatorul, si deaici nu stiu ce sa iti mai zic. nu prea ma pricep la calculatoare big grin Sper ca te-am ajutat