| nimicitorul a întrebat:

am si eu o intrebare vreau sa imi cumpar si eu un Samsung Galaxy S3 mini si vreau sa stiu cat este abonamentul lunar la vodafone.Si daca se plateste ceva la cumparare mie o fata mi-a zis ca ea si-a luat si ia luat o taxa de 30 sau 300 lei.dar ia luat si lu un prieten de-al meu maicasa si u ia luat ici o taxa pentru ca a facut ab pe nuumele lu maicasa.Multumesc Astept cat mai multe sfaturi.big grin

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

Tariful lunar difera in functie de ce abonament si extraoptiuni doresti. Asta aflii numai in magazinele Vodafone, difera extraoptiunile.