| Niculae_Luci_1997 a întrebat:

am si eu o problema la telefon Samsung galaxy mini 2 deci cateodata can mai vb prin mesaje (wapp,fb,mesaje normale) nu merge sa scriu, in ce sens nu merge, touch-ul merge dar cand apas imi arata animatia aia ca si cum s ar apasa dar nu imi scrie in schimb pot sa il fol...de ex pot sa ma joc un joc, da nu merge tastatura...(este cea de la Samsung nu este una instalata de mine)
Ce ar trebui sa fac?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Este o problema de soft.
Incearca un restore la android, in cazul in care nu dispare problema si mai ai garantie la el trimite-l in service.

O zi buna.

| Niculae_Luci_1997 explică (pentru Kilobyte):

Ok mersi, asa am sa fac

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cel mai sigur du-te cu el la un service, s-ar putea sa trebuiasca resoftat. Alta solutie ar fi sa iti salvezi ce ai pe card si apoi sa dai resetare la telefon.

| Niculae_Luci_1997 explică (pentru DenisIonut01):

Mersi de raspuns...dar trebuie sa ii dau funda lui Kilobyte...a rasp mai repede, sorry

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Niculae_Luci_1997):

Nici o problema happy inainte de resoftare incearca doar un reset