| ViseInCeata a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung galaxy ace + s7500 si am instalat niste jocuri de curand si teefonul a inceput sa vorbeasca singur cand intru intr-o aplicatie sau ceva si zice unde am intrat plz ajutor vreau sa nu mai vorbeasca fara sal dau pe silent! funda

Răspuns Câştigător
| piciu25 a răspuns:

Intra in setari, mergi la accesibilitate, mergi la talkback si dezactiveaza-l. nu da factory reset ca nu are nici o treaba.

4 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Intra in meniu aplicatii si vezi aplicatia care vorbeste cu tine, sau dezinstaleaza toate care nu iti trebuiesc, sigur o sa scapi de problema, sau dai factory reset

| BlueButterfly1970 a răspuns:

Si eu vreau sa achizitionez un galaxy ace plus, spune`mi te rog, ii trebuie mini sim? happy