| EuShAtat00 a întrebat:

am un Allview a4all. vreau sa stiu cum pot transfera toata memoria telefonului + card, pe pc. are telefonul ceva de transfer total?
Sii inca ceva, vreau sa ii fac un update andoid. momentan am 2.3.6 gingerbread.pot sa il fac de 3.0 honeycomb sau chiar mai sus? si daca pot, cum pot sa fac updade-ul.ca pe telefon nu am acea sectiune cu "update software". pot face updade-ul prin intermediul pc-ului, cu cablu de date? sau exista si alta modalitate.
mersi.

Răspuns Câştigător
| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

Intri pe site u de la allview..iei softul pentru pc..si faci un back up sau transfer de toate datele de pe telef pe pc.si update intri in setari.jos de tot ai (despre telefon) si upgrade soft.sa ai minim 50% baterie si netul sa nu se opreasca ...have a nice day