| CoSmA606 a întrebat:

Am un card de memorie microSDHC de 4 gb firma Team si am incercat sa il fac bootabil cu windows xp.Nu a mers si dupa cam o saptamana cand l-am bagat in telefon mi-a zis ca are parola, iar cand vreau sa il formatez de pe telefon cere parola.Eu nu i-am pus nici o parola.Am incercat sa il bag in adaptor la laptop si tot cere parola.Ce trebuie sa fac? Dau FUNDA + VOT! MULTUMESC FRUMOS!

1 răspuns:
| MikyBG a răspuns:

Posibil ca acel windows sa aiba ceva. Oricum nu e bine sa faci carduri bootabile! Posibil sa nu il mai poti repara!