| Danysan a întrebat:

Sall-TPU-Am un Nokia Asha 311-Si nu inteleg de ce nu pot folosi What's up cand utilizez un router wireless.Practic daca am internet pe cartela pot trimite mesaje si vb pe What's up -dar daca imi consum traficu de date de pe cartela (interneru)si incerc sa folosesc pe cel wireless nu merge.Mentionez ca aceeasi problema o am cand folosesc si facebook. Care e problema.Am resetat telefonul, am sters cookies, nu am alte setari la network care ar putea ajuta /

2 răspunsuri:
| AlexOnf a răspuns:

Sigur nu ai o setare de genul... foloseste doar conexiune de date pentru x program? Eu, spre exemplu, am asa ceva pe android. Poate sa fie in setarile programului sau in cele ale telefonui, uita-te atent...

| Danysan explică (pentru AlexOnf):

Nokia Asha e limitat in ceea ce priveste setarile de conexiune la intrenet iar in ceea ce priveste versiune de What's up pentru modelu asta de Nokia este cam ciudata.Nokia Asha 311 foloseste Symbian S40-