| paduraru01 a întrebat:

Am un telefon Orange zali si am bagat o cartela noua si nu ii stiam codul pin. Am incercat cat am incercat pana cand mi-a aparut asa"introduceti codul puk, 0 incercari"si daca l-as sti nu as putea introduce pentru ca pur si simplu nu pot sa scriu. Dau acolo si nu apare tastatura si cu celelalte cartele face la fel. Va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| SSJGohan3 a răspuns:

Te duci cu telefonul la Orange si iti rezolva ei problema.

| 12345678913579 a răspuns:

Si mie mi s a inramplat. Codul puk, ca sa il afli trebuie sa suni a Orange si intrebi care este codul puk de la nr. tau ....cauta nr.vde la Orange pe net