| vladtomatpu a întrebat:

As vrea sa imi explicati pas cu pas, ce ar trebui sa fac sa pot transfera poze sau muzica prin Blueetooth. Mentionez ca am un telefon Nokia Lumia 710 cu windows pfone

7 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Selectezi ce vrei sa trimiti si dai via bl pourma cauti pers respectica care are bl activat si vrei sa ii trimiti si gata:*

| shippuden a răspuns:

Intai activezi bluetooth dupa selectezi melodia din telefon si scrie trimitere prin bluetooth stai langa persoana pe care vrei s-o trimiti, da trebuie sa aiba si el/ea bluetootul activat si dai trimitere

| Scolarul12444 a răspuns:

Eu nu prea am folosit Windows Phonuri dar cred ca pe acelasi principiu ca la android, tii apasat pe fisier si ar trebui sa iti apara share. Incearca macar!

| ghostady2011 a răspuns:

Sall, pai daca ai windows phone, poti descarca un program numit BUMP, e free si poti trimite pe orice telefon cu windows, adroid, ios etc. Eo am un s3 si am trimis pe un iphone5.

| FărăFiltru a răspuns:

Windows pfone? serios? taie-ţi o mână şi bagăti-o în cur.

| vladtomatpu explică:

Eu m-am referit la faptul ca pe windows phone trebuie sa ai ceva instalat ca sa mearga blueetooth- ul. Vreau sa ma ajutati si sa imi spuneti ce trebuie sa instalez. FUNDA

| vladtomatpu explică:

Dar pe windows phone nu gasesc aplicatiasad Ceva care sa fie pe win phone nu stiti? Va rooooog ajutati- maaa. funda