| ZCXCV a întrebat:

Ce telefon imi recomadtati ( la pretul de aprox. 400-550 lei) cu sistem de operare android?
FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Poate un Allview A5. Allview e firmă românească iar produsele sunt bune.
http://www.altex.ro/......o-sd-negru

5 răspunsuri:
| claudiacerasela78 a răspuns:

Incearca Samsung Galaxy Mini. are sistem android, gps, 3G, procesor 1 ghz, 512 mb ram, camera foto/video, bluetooth, wifi, touchscreen si multe altele.

| Alexiss25 a răspuns:

Samsung galaxy young

| bitzuuu a răspuns:

Pai de obicei eu ma uit pe telefonultau.eu acolo poti sa gasesti Motorola defy mini 504 lei, Huawei ideos x3 439 lei, Sony erricson w8
LG optimus l5

| tigare a răspuns:

Http://www.emag.ro/search/Samsung+Galaxy+Ace+pret mai pui 10 lei si iei Samsung galaxy ace

| Deea_Andreea_1999_nieG a răspuns:

La acest pret iti recomand Allview il gasesti in cosmote la pretu de 350- 400 eu cu atat l-am loat are sistem de operare android deci nu mai astepta... funda?