| Mariya5 a întrebat:

Buna,ce telefon este cel mai bun pentru pretul de maxim 1000 lei? Sistem operare android.

Răspuns Câştigător
| essther19 a răspuns:

Http://www.otto.de/......8900484-0/

Acesta este telefonul pe care ti-l recomand din toata :X inima...il detin si eu...doar ca l-am cumparat de aici, din Germania de pe otto, dar il gasesti si la noi in RO

11 răspunsuri:
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda Nokia 5800

http://storage0.dms.go4it.ro/......smusic.jpg

uite si informatii:

Display
Ecran TFT touchscreen, 16M colors
Rezolutie 360 x 640 pixeli
Marime display 3.2 inch
Touchscreen Da
Performante
Retea HSDPA 900 / HSDPA 2100 / GSM 850 / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Sistem operare Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5
GPRS Class 32, 88 kbps
EDGE Class 32, 296 kbits
3G HSDPA, 3.6 Mbps
WLan Wi-Fi 802.11 b/g
Bluetooth Da
GPS receiver GPS with A-GPS support
USB Da, microUSB
WAP Da
Browser WAP 2.0 / xHTML, HTML, RSS feeds
Tip acumulator Standard battery, Li-Ion 1320 mAh(BL-5J)
Timp asteptare pana la 406 ore
Timp convorbire pana la 8.7 ore
Facilitati
Numere in agenda Nelimitat, Photocall
Registru apeluri Detailed, max 30 days
Sunete Apel Polyphonic (64 channels), MP3
Mesaje SMS, MMS, Email, Instant Messaging
Radio FM Da
MP3-Player MP3 / WMA / WAV / eAAC+
Ceas Da
Alarma Da
Jocuri Da, Download
T9 Da
Alte functii TV out
Document viewer
Photo/video editor
Alte caracteristici Nokia Maps 2.0 Touch
Java MIDP 2.0
MPEG4/WMV/3gp video player
Voice command/dial

suntserios
| suntserios a răspuns:

Galaxy S

| StephyMonster a răspuns:

Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Gio, HTC wildfire S

| Sorin24 a răspuns:

Dupa parerea meu un telefon foarte bun cu sistem de operare android este Huawei G300 Ascend.Il am de cateva luni si sunt foarte multumit de el (are semnal foarte bun iar acumulatorul tine destul de mult pentru un ecran atat de mare)La magazin mi s-a spus ca este realizat dupa sistemul de operare al iphone 3 Pretul este unde ...in jur de 850-900 lei.Ti-l recomand!big grin

| Sorin24 a răspuns:

Samsung S5690 Galaxy Xcover este un telefon foarte bun, destul de elegant.Merge foarte bine pe internet avand o multime de aplicatii.

| Catalin2002543 a răspuns:

UN Samsung Mini Galaxy sau un Samsun S

| bogdan543 a răspuns:

Iphone 4 care are pretul in jur de 1000-1290 lei si iphone 4s care are pretul in jur de 1100-1400 lei

| essther19 a răspuns (pentru bogdan543):

Mai pune... iphone 4s este intre 400-500€

| essther19 a răspuns (pentru bogdan543):

Iphone 3G S am avut si eu si inca il mai am, dar nu este bun de nimic, trebuie sa il tin toata ziua in priza...

| RaduBoss98 a răspuns (pentru bogdan543):

So crezi ca tu gasesti iphone 4 la pretul asta, nici la mana a doua nu iei asa, sa-mi dai site ca-s curios