| Dinu_Marian_1994 a întrebat:

cum fac ca atunci cand incarc o poza sau un video de pe telefon mai exact iphone pe facebook sa-mi apara asa:a distribuit un link via iOS. sau incarcat via IOS. funda

Răspuns Câştigător
| Andreeeiii a răspuns:

Te duci la Poze, selectezi poza care o vrei, si jos in stanga e o casuta cu o sageata in sus, si iti apar mai multe acolo, Twitter, Facebook, Mesaj, Flickr, dai pe Facebook, si asta e tot!

| Dinu_Marian_1994 explică (pentru Andreeeiii):

Mersiiii mult :d huiiiiiii si cat am cautat credeam ca e ceva pe la setari laughing)

1 răspuns: