| andreyhnio a întrebat:

Sall tpu.de cateva zile am o problema cu touchul la telefon (am un Nokia c6).cand apas, iconitele se duc in sus si mi se blocheaza :(. Cateodata merge foarte bine dar cateodata de loc.Multumesc.Ca in filmuletul acesta: http://www.youtube.com/watch?v=Y-k1Yir-4nU

1 răspuns:
| Norby9 a răspuns:

Salut,acceasi problema am avut-o si eu la un Nokia 5800 (apasam intr-o parte si mergea alta)iar cateodata mergea f bine dar pe scurta durata ~30 secunde! Necesita schimbarea touchscreen-ului! Funda daca se poate!