| Dinu_Marian_1994 a întrebat:

intrebarea mea este pot sa configurez un iphone ca nou din itunes fara cartela in el intreb fiindca este codat in strainatate si nu am cartela daca imi cere ca la restaurare

3 răspunsuri:
| Levente_Salajean_1982 a răspuns:

De fapt, doresti sa mergi napoi pe versiunea de soft din fabrica? (nu inteleg clar ce doresti)

| Dinu_Marian_1994 explică (pentru Levente_Salajean_1982):

Atunci cand conectezi iphone la itunes iti apare mare restaurare iphone si configurare iphone ca nou. la restaurare stiu sigur ca trebuie cartela in telefon dar nu stiu daca necesita si atunci cand vrei sal configurezi ca nou

| Levente_Salajean_1982 a răspuns (pentru Dinu_Marian_1994):

Uite poate asta te ajuta. Eu cand aveam iPhone asa faceam.

http://www.idevice.ro/2009/10/23/cum-sa-faci-restore-unui-iphone/

Bafta