| Hy_Mattyas_1992 a întrebat:

Salut.am dat restaurare la un iphone 4 si acum imi cere sa il activez, nu zice niimic de cont icloud zice doar de sim..trebuie sim de pe reteauca pe care e codat sau orice sim, din moment ce nu specifica reteaua

Răspuns Câştigător
| robandu99 a răspuns:

Daca a mai fost activat o data vei putea folosi cartela veche fara sa te mai intrebe fe idul icloud si parola.dar din moment ce nu specifica reteaua iti recomand ideea mea.scoate cartela..bago din nou si telefonul tau..fiind obisnuit cu ea...o va accepta fara nici o alta intrebare de baraj. sper ca team ajutat...astept raspunsul tau happy

| Hy_Mattyas_1992 explică (pentru robandu99):

Merci,am reusit sa il fac fara cartela in el,

1 răspuns: