| Brancardierii a întrebat:

Pe Samsung galaxy Ace ( S5830 ) ruleaza jocul temple run? sau alte jocuri tari pentru android? -din cate stiu are android 2.2 si am impresia ca daca e mai invechit nu merge... ce vreau sa spun, ruleaza jocurile gen temple run pe el? fara sa ii fac update la android 2.3
Funda!

Răspuns Câştigător
| Trivium a răspuns:

Sall! da merge uite linkul de download:http://android-core.com/en/samsung-s5830-galaxy-ace/download/f/731 gasesti linkul sub videoclip. Funda:)?

| Denghel_Andreas_1999 a răspuns (pentru Trivium):

Sall! mie nu8 imi merge an android 2.2.1
ce sa fac

1 răspuns: