| FreeBSD a întrebat:

Pot asculta ceea ce am vorbit cu 2-3 zile in urma la telefon cu cineva?
Sunt in reteau Cosmote, daca asta are vreo legatura happy
Nu am inregistrat convorbirea...
Repedee, dar funda!

Răspuns Câştigător
| feysofit a răspuns:

Personal este imposibil daca nu au fost inregistrate initial. Companiile de telefonie impreuna cu serviciile de securitate locale inregistreaza random sau pe cuvinte cheie automat convorbiri insa nicidecum nu sunt facute disponibile privat.

In concluzie nici o solutie!

3 răspunsuri:
| ByaBii a răspuns:

Salut! Din păcate nu poți asculta convorbirile anterioare dacă nu le-ai înregistrat.

| FreeBSD explică (pentru ByaBii):

Mai astept si alte raspunsuri... dar nu se poate sa iau legatura cu cei de la cosmote, poate au ei sau cv?

| ByaBii a răspuns (pentru FreeBSD):

Teoretic convorbirile ar fi înregistrate dar nu cred ca se păstrează. Poți suna la cei de la cosmote sa întrebi dacă sa păstrat convorbirea de-acum câteva zile. Bafta!