| poilkjmnb a întrebat:

spuneti-mi si mie un telefon bun de la cosmote sa fie acceptabil la bani sa il iau la abonament big grin

2 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Un HTC one mini, sau galaxy, dar te sfatuiesc sa cauti un telefon bun pe site-uile de anunturi gratuite, cum ar fi IPhone, S4, S5, HTC m8 Htc one

| RoGaming a răspuns:

Cum vrei sa iti cumperi un telefon ieftin, banuiesc ca o sa-ti faci si un abonament ieftin, deci nu iti recomand sa cumperi telefon de la Cosmote pentru ca ei maresc preturile si cand iti faci abonament o sa ajungi la un pret asemanator cu cel din magazine normale (flanco, domo, altex, eMAG, pc garage).Iti recomand Motorola moto g este un telefon la un pret bun si cu specificatii bune. Plus ca o parte din Motorola inca este detinuta de Google deci vei primi update-uri mai tot timpul si asta inseamna ca acest telefon te va tine in viitor pentru ca vei avea software nou cel putin 2 ani. Uite aici varianta de 16gb : http://www.pcgarage.ro/smartphone/motorola/moto-g-16gb-dual-sim-black/
si varianta de 8gb : http://www.pcgarage.ro/smartphone/motorola/moto-g-8gb-dual-sim-black/
De asemenea ii poti pune orice cartela si poti sa-i pui si 2 deoarece e dual SIM. Sper ca te-am ajutat :)