| BlackHear7 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste oferte la >GermanosCosmote. Oferta aia cu 3 telefoane vechi + diferenta de bani pentru un telefon mai bun? M-ar interesa un Samsung.si un abonament in jur de 6 E.

Răspuns Câştigător
| SecretName03 a răspuns:

Dacă faci abonament de 6 Euro o să beneficiezi de o reducere de 120 lei și pentru fiecare telefon vei primi maxim 50 lei (depinde ce telefon este).așa am făcut și eu pentru achiziționatrea unui telefon Samsung galaxy mini.și telefoanele trebuie să fie în stare bună, să nu fie în stare critică ..acestea trebuie să se aprindă, să nu fie sparte, etc.
Sper că te-am ajutat și mult succes! Să stăpânești sănătoasă viitorul telefon.
Fundă? puppy dog eyes

| BlackHear7 explică (pentru SecretName03):

Multumesc mult!

| SecretName03 a răspuns (pentru BlackHear7):

Nu ai pentru ce happy