| Victorasu09 a întrebat:

Sall tuturor
As vrea sa stiu cum sa imi bag internetul pe telefon fara sa nu imi re incarc telefonul si fara sa platesc numic daca stiti ceva sa imi spuneti dau funda...

Răspuns Câştigător
| Culita_Daniel_1998 a răspuns:

Daca esti pe Orange, formeaza *100# la internet si dai :Testeaza gratuit internteut pentru 7 zile...
Daca esti in perioada de gratie nu va merge

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Wi-fi.Daca telefonul tau dispune de asa ceva.Nu ai spus ce telefon ai.Si trebuie neaparat sa reancarci (bateria)telefonul.La priza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internetul se plateste. Rrromane care esti tu, numai la mocangeala. Natie de cersetori...

| Victorasu09 explică (pentru anonim_4396):

Sa ma lingi Bai Moaca tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Victorasu09):

Regret, nu-mi place mirosul de țăran ciorditor, nu pot face asta.

| vladelvis a răspuns:

Wi-fi daca telefonul are!

| cristianox10 a răspuns:

Asa ceva nu exista prietene internetu trebuie furnizat de o retea de telefonie si ei vor sa reincarci asa ca nu te mai obosi sa cauti ca nu gasesti nimic am cautat si eu mult timp. o zi frumoasa