| anonim_4396 a întrebat:

Salllsalut am un Samsung galaxy s3 alb cutie tot, si nu prea imi place e prea mare, e meniul greu, as dori daca aveti vreunu 2 iPhone 4s, daca aveti vreunu add la adresa mea de mess :
By.ady31@yahoo.com! Daca sunt si albe poate mai ofer si dif

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Ce-ai pățit măi omule? Cum să dai la schimb bunătate de S3 pe un amărât de iPhone...și să mai dai și diferență? Cel cu iPhone ar trebui să-ți dea ție diferență.

| anonim_4396 explică (pentru 0rlando):

Eu am zis nu doar un iphone ci doua bucati big grin

| 0rlando a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaaa, păi acum te cam arunci laughing Merge un iPhone și jumate laughing Oricum, sigur ai să găsești doritori, dar nu văd de ce ai renunța le S3...

| valentino52 a răspuns (pentru 0rlando):

Un iphone 4s liber de retea cutie accesorii se vinde cu 15, 16 milioane la fel ca un S3! Si a precizat de ce vrea sa renunte la S3 - meniu complicat si marimea prea mare. Nu stiu de ce e asa greu de inteles ca multi aleg iphone tocmai pentru ca e usor de folosit, micut si isi face treaba foarte bine orice joc ultraperformant o sa se miste la fel si pe S3 si pe 4s nu conteaza cate nuclee are in plus procesorul.