| Miciuha a întrebat:

Salu ofer Funda! Am nevoie de opinia voastra voi ce ati alege Lg g3 sau Samsung galaxy s5.Dar am nevoie de cineva care are unul din aceste telefoane si poate sa-mi spuna daca unul dintre ele are vreo problema.Si voi ce ati alege funda fun da funda + vot vot

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Eu ma pricep la telefoane si G3 nu doar ca e peste S5, dar S5 e un telefon foarte prost, am 3 colegi in clasa care au S5, iar in liceu sunt destul de multi care-l au si ii tot vad, dar nu ma impresioneaza deloc, nu ca si anul trecut cand ii vedeam cu S4 de exemplu si asta pentru ca arata aproape la fel, nu are nimic revolutionar sau macar nou

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice Samsung da probleme, LG e recomandat din punctul meu de vedere.

| skirlex a răspuns:

Nu iti trebuie mult cap sa iti dai seama ca g3 e mult peste s5, display-ul 2k care nu il are niciun altul si inclusiv camera care filmeaza si in slow mo, si multe altele

| l3lackAngel a răspuns:

Clar LG G3! Este şi frumos [ca design] şi bun, Fundă? big grin